Ljusplåtar 1800-tal

107071

LJUSPLÅTAR, 1 par, senbarockstil, slutet av 1800-talet, höjd 27,5 cm

Lagningar

Diverse

Ljusplåtar 1800-tal
Budhistorik (10 bud)
63799
750
66832
700
63799
650
66831
600
63799
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.