Dockskåpsdockor 1870-80-tal

107066

DOCKSKÅPSDOCKOR, 2 st, porslin, omkring 1870-80-tal, flickor, målade ögon och hår, kroppar i stoppat tyg med halvarmar och ben i biskvi, längd 19 cm vardera; ben och kläder med skador

Ben och kläder med skador.

Leksaker

Dockskåpsdockor 1870-80-tal
Budhistorik (1 bud)

62915
2011-10-19 11:25:07

2011-10-23 kl 18:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.