Flickdocka Armand Marseille

107064

FLICKDOCKA, biskvi, 1910-20-tal, Armand Marseille, huvud med sköld märkt "370, AM 6 Dep, Armand Marseille, Made in Germany", insatta blå fasta ögon i glas, öppen mun med fyra tänder, brun mohairperuk, kropp i skinn och massa, klädd i folkdräkt, längd 62 cm, ställning medföljer

Händer med obetydliga skador

Leksaker

Flickdocka Armand Marseille
Budhistorik (30 bud)
67504
2 800
67503
2 600
67502
2 400
67498
67501

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.