Wolmer Zier oljemålning

107056

ZIER, Wolmer (1910-1990): Havsmotiv, signerad W. Zier, olja på duk, 43x53 cm

Konst, Måleri

Wolmer Zier oljemålning

Budhistorik (38 bud)
66705
6 600
66704
6 400
66703
6 200
66701
6 000
66678
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.