Sixten Lundbohm oljemålning

107055

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982):"Grå lada", signerad Lundbohm, olja på pannå, 37x45 cm

Konst, Måleri

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (12 bud)
66560
2 400
65484
65484
66417
1 900
65484
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.