Landskap med boskap oljemålning

107047

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsbild med boskap, bär signatur Cartier, olja på duk, 42x60 cm

Färgbortfall, dukskador

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
66640
750
66635
700
63063
650
66634
650
63063
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.