Susanne Nessim färglitografi

107040

NESSIM, Susanne (född 1944): Utan titel, signerad och daterad Nessim -88, färglitografi, 49/90, 38x27 cm

Susanne Nessim färglitografi

Budhistorik (9 bud)
60532
850
66946
60532
700
66780
650
60532
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.