Målning

107039

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Farmor är trött", monogramsignerad och daterad 84 (1884), olja på duk, 73x56 cm

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (1 bud)

60757
2011-10-17 01:41:32

2011-10-22 kl 22:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.