Eje Öberg emalj

107024

ÖBERG, Eje (1929-2000): Komposition, monogramsignerad och daterad -64, emalj, 40x50 cm

Eje Öberg emalj

Budhistorik (3 bud)

65802
64328
60889

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.