Charley Garry oljemålning

107022

GARRY, Charley (1891-1973): "French cancan", signerad Charley Garry, olja på duk, 26x21 cm

Konst, Måleri

Charley Garry oljemålning

Budhistorik (18 bud)
66590
4 400
66121
4 200
66584
4 200
66121
66581
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.