Göran Brunius oljemålning

107019

BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Skärgården innanför Möja vid Rödlöga", signerad GB, olja på duk, 50x62 cm

Konst, Måleri

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (31 bud)
66478
66477
2 800
66475
2 600
66469
2 400
66473
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.