Flickdocka Armand Marseille

107016

FLICKDOCKA, 1900-20-tal, Armand Marseille 390, huvud i biskvi, 5-delad kropp i massa, längd ca 47 cm

Slitage, skador

Leksaker

Flickdocka Armand Marseille
Budhistorik (22 bud)
66552
1 700
66566
1 600
66552
66561
1 400
66552
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.