Einar Palme oljemålning

107008

PALME, Einar (1901-1993): "Japankust", signerad o daterad Einar Palme 1961, olja på duk på pannå, 49x64 cm

Konst, Måleri

Einar Palme oljemålning

Budhistorik (1 bud)

60884
2011-10-17 08:36:55

2011-10-22 kl 21:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.