Lars Norrman oljemålning

107005

NORRMAN, Lars (1915-1979): Sydländskt bymotiv med kvinna, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 19x24 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (16 bud)
66520
1 600
66506
66502
1 400
66492
1 300
66081

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.