Harry Wichmann oljemålning

107004

WICHMANN, Harry (1916-1993): Blomsterförsäljaren, signerad och daterad Wichmann -79, olja på papp, 19x12 cm

Konst, Måleri

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (26 bud)
66517
2 400
66505
66499
66498
1 900
66497
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.