Esaias Thorén litografi

107002

THORÉN, Esaias (1901-1981): Sydländska kvinnor, signerad och daterad Esaias Thorén -55, 130/260, färglitografi, 49x38 cm

Med dedikation

Konst

Esaias Thorén litografi

Budhistorik (7 bud)
66482
600
66454
550
66330
500
64485
450
59890

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.