Fällbord 1800-tal

106997

FÄLLBORD, 1800-tal, höjd 71, diameter 86 cm

Fanerskador

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
66421
750
66447
750
66421
700
62341
650
61474
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.