Anders Zorn etsning

106996

ZORN, Anders (1860-1920): Frida I, signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1914, etsning, 12,8x8,6 cm

Gulnad

Anders Zorn etsning

Budhistorik (13 bud)
66442
3 200
66437
66403
2 800
66401
2 600
66400
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.