Gösta Månsson oljemålning

106983

MÅNSSON, Gösta (född 1924): "Störd morgonfrid", signerad G. Månsson, olja på duk, 46x56 cm

Konst, Måleri

Gösta Månsson oljemålning
Budhistorik (7 bud)
66865
1 800
66864
1 700
66859
1 600
66588
850
66586

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.