Stellan Mörner akvarell

106948

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Trädgårdsmotiv, Komposition, signerad Mörner, akvarell/gouache 26x34 cm

Konst, Måleri

Stellan Mörner akvarell

Budhistorik (3 bud)

65519
59372
58837

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.