Isaac Grünewald akvarell

106946

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Landskapsbild, signerad, akvarell på smörpapper, bildyta 15x20 cm

Konst, Måleri

Isaac Grünewald akvarell

Budhistorik (29 bud)
66208
13 500
66236
13 000
66208
12 500
66217
12 000
66208
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 288 EUR, 1 449 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.