Philip Richard Morris oljemålning

106945

MORRIS, Philip Richard (1838-1902): Ung dam med syrenkrans, signerad, olja på duk, 75x50 cm

Duklagningar, ramdelar saknas

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
66104
5 400
66384
5 200
66104
5 000
66383
4 800
66104
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.