Soffa i empirestil

106943

SOFFA, empirestil, 1900-tal, vitmålad, längd 250 cm

Bruksslitage

Soffa i empirestil
Budhistorik (9 bud)
68024
2 800
67619
2 600
60952
2 400
60997
60952
1 800

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.