Edith Gert oljemålning

106932

GERT, Edith (Danmark, född 1906): Interiör med handarbetande kvinna, signerade E Gert, olja på duk, 59x69 cm

Konst, Måleri

Edith Gert oljemålning

Budhistorik (5 bud)
65847
1 400
66207
1 300
65847
59556
59331

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.