Skålar i glas etsad dekor

106923

SKÅLAR, 1 par, glas, 1800-tal, etsad dekor, höjd 13, diameter 23 cm

Nagg

Glas

Skålar i glas etsad dekor
Budhistorik (4 bud)

65544
62325
61606
700
57709
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.