Litografi Lennart Jirlow

106919

JIRLOW, Lennart (f 1936: "Trubaduren", signerad 175/310, litografi, 55x39 cm

Ngt gulnad

Litografi Lennart Jirlow

Budhistorik (5 bud)
64910
64658
64285
1 600
62490
57944

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.