Litografi Carl Kylberg

106917

KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad, litografi, 250/360, 49x66, signerad i plåten av Arthur Lantz

Litografi Carl Kylberg

Budhistorik (5 bud)
60620
1 600
60618
60616
58788
600
58166

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.