Ulf Gripenholm färglitografi

106909

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Modell, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 54/150, färglitografi, 45x38 cm

Konst, Fotografi

Ulf Gripenholm färglitografi

Budhistorik (8 bud)
63084
2 600
64536
2 600
63084
2 400
58474
60371

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.