Glas etsad dekor

106897

GLAS, 7+3+1+1 st., olika modeller, 1800-tal, etsad dekor

Nagg

Glas, Servisglas

Glas etsad dekor
Budhistorik (15 bud)
65488
2 600
64976
2 400
64976
64912
64974
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.