Erland Cullberg blandteknik

106893

CULLBERG, Erland (född 1931): Havsvik, signerad Erland Cullberg, akvarell, 24x35 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg blandteknik

Budhistorik (5 bud)
65000
64962
64130
62739
500
57712

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.