Edmund Massányi olja

106878

MASSÁNYI, Edmund (Slovakien 1907-1966): Landsbygd, signerad och daterad Massányi, olja pĺ duk, 67x105 cm

Konst, Mĺleri

Edmund Massányi olja

Budhistorik (1 bud)

58833
2011-10-15 14:22:21

2011-10-22 kl 16:42
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.