Roland Svensson Västan

106876

SVENSSON, Roland (1910-2003):" Västan", färglitografi, signerad och numrerad Roland S., 175/250, 39x32 cm

Roland Svensson Västan

Budhistorik (10 bud)
65427
5 400
62912
5 200
65331
5 200
62912
4 400
61238
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.