Oljemålning italiensk flicka

106867

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Italiensk blomsterflicka, signerad I. Sewini? olja på duk, 77,5x51 cm

Konst, Måleri

Oljemålning italiensk flicka

Budhistorik (2 bud)

60075
59615

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.