Helmer Osslund kvinnlig modell

106866

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Kvinnlig modell, skrapsignerad Osslund, olja på duk, ca 25x16 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
65422
65421
65420
1 900
65419
1 800
65380
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.