Jeanne G Kempinski foto

106863

KEMPINSKI, G Jeanne (samtida): Barbie och Ken, monogramsignerad och daterad a tergo Jgk 2008, fotografi, 41,5x60 cm

Kantstött

Konst, Fotografi

Jeanne G Kempinski foto
Budhistorik (4 bud)

65386
65412
65386
57500

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.