Charles August Luthens oljemålning

106858

LUTYENS, Charles Augustus H. (1829-1915): tillskriven, Landskap, bär signatur, olja på duk, 51x67 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

60292
60091
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.