Spegel barockstil

106831

SPEGEL, barockstil, förgylld skuren dekor och papier maché, fasettslipat glas, 106x66 cm

Sprickor, smärre skador

Speglar

Spegel barockstil

Budhistorik (2 bud)

63918
2 400
58093

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.