Urnor par i porslin Kina

106828

URNOR med lock, 1 par, Kina, powder blue, höjd 44 cm

Skador och lagningar ska vara ett par

Ändringar/tillägg
Ska vara ett par

Orientaliskt, Porslin

Urnor par i porslin Kina

Budhistorik (12 bud)
60149
17 000
64242
17 000
60149
9 800
60633
9 600
60149
8 200

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.