Landskapsbild oljemålning

106807

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsbild med rött hus, bär signatur A A-n 1883, påskrift a tergo JAG Acke, olja på duk, 27x40 cm

Konst, Måleri

Landskapsbild oljemålning

Budhistorik (9 bud)
65318
65269
900
65265
850
58825
58824
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.