Motiv från Wien akvarell

106803

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Motiv från Wien, signerad H Linak, akvarell, 43x29 cm

Konst, Måleri

Motiv från Wien akvarell

Budhistorik (1 bud)

60837
2011-10-17 08:26:37

2011-10-21 kl 19:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.