Byrå sengustaviansk

106794

BYRÅ, sengustaviansk, fanerad med mahogny, mässingslister, höjd 80, 92x46 cm

Fanerskador, nyckel saknas, renoverad och kompletterad

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (9 bud)
64627
10 000
64626
8 000
64504
5 000
64497
4 200
64469

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.