Fat tallrikar porslin Kina

106774

FAT, TALLRIKAR, 5 st., porslin, Kina, dekor i famillie rose, fatets diameter 35 cm

Skador och lagningar

Keramik/Porslin, Orientaliskt

Fat tallrikar porslin Kina

Budhistorik (25 bud)
64923
3 200
65264
64923
2 800
65263
2 600
64923
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.