Oljemålning stilleben

106767

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben med humrar, signerad, olja på duk, 60x83 cm

Konst, Måleri

Oljemålning stilleben

Budhistorik (15 bud)
64628
64434
63904
1 900
63488
1 800
63902
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.