Skedar i silver

106758

SKEDAR, 11 st., silver, 1700/1800-tal, bl.a. Bengt Biörn mästare Västerås 1734-1757, vikt ca 560 g

Slitage

Silver

Skedar i silver

Budhistorik (4 bud)

58656
58655
1 800
57910
1 600
57305

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.