Byrå sengustaviansk stil

106740

BYRÅ, sengustaviansk stil, 1800-tal, mahognyfaner, höjd 82, 101x42 cm

Fanerskador

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
63853
1 800
62744
1 700
60950
1 600
61571
60950
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.