Kinesisk akvarell

106739

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, troligen 1800-tal, akvarell, 106x35

Konst, Måleri, Orientaliskt, Konst

Kinesisk akvarell
Budhistorik (11 bud)
64683
64332
64332
1 900
64682
1 800
64332
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.