Edvin Ollers olja stilleben

106738

OLLERS, Edvin (1888-1959): Blommor i vas, signerad E. Ollers 1935, olja på pannå, 38x27 cm

Konst, Måleri

Edvin Ollers olja stilleben

Budhistorik (15 bud)
71777
950
71564
900
71526
850
71526
71563
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.