Jan Håfström litografi

106737

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Komposition, signerad, 157/270, litografi, 88x57 cm

Jan Håfström litografi
Budhistorik (6 bud)
64677
550
61525
500
61525
450
62740
61525

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.