Per Kirkeby litografi

106735

KIRKEBY, Per (Danmark, född 1938): Utan titel, signerad, daterad och anoterad Per Kirkeby -79 E.A, litografi, 63,5x 48,5 cm
PROVENIENS: Erik Drescher, Danmark

Per Kirkeby litografi

Budhistorik (14 bud)
64671
1 300
64670
64665
64669
64665

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.