Stolar Chippendale

106733

STOLAR, 6 st., 1800-tal, England, chippendalestil, mahogny, skuren dekor, sitsar av tagel

Skador och lagningar

Stolar Chippendale

Budhistorik (9 bud)
69734
1 300
69591
69560
650
69116
600
67045
550

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.